ПРО ЩО РОЗПОВІСТЬ КРАВАТКА?

ПРО ЩО РОЗПОВІСТЬ КРАВАТКА?

Краватка у квіточку

Найпривабливіші представники сильної половини. Ці чоловіки добрі, в міру романтичні, розумні, товариські і не відмовляють в допомозі, якщо комусь потрібно. Часто стають душею компанії, особливо жіночої, оскільки галантні і володіють почуттям гумору. Як правило, це представники творчих професій або ж люди, у яких є хобі. Такі чоловіки легко закривають очі на неприємності реального життя і, прагнучи до гармонії, нерідко йдуть у світ фантазій. Бажано, щоб жінка, яка вибрала такого чоловіка, була самостійною і міцно стояла на ногах (у тому числі і у фінансовому відношенні).

Краватка з узором

Чоловіки, що носять краватки з маленькими фігурками, ромбами або нехитрим орнаментом, зазвичай скромні і непомітні. Вони рідко демонструють напади люті, майже ніколи не здійснюють неконтрольованих вчинків. Ніколи не втрачають самоконтроль, завжди діють спокійно і осмислено. Парадоксально, що саме ця риса вдачі — щонайповніша незворушність — деколи більше за все дратує їх супутниць життя. Жінці хочеться бачити емоційнішу чоловічу реакцію на різні події, аж до авантюрних вчинків. Але на імпровізації та авантюризм вони не здатні.

Однотонна краватка

З цими чоловіками слід бути обережним. І особливо з тими, хто віддає перевагу сірому, бежевому або чорному кольору. Вони настільки педантичні у вчинках, правильні і законопокірні, що своєю поведінкою здатні будь-кого довести до білого горячки. Саме про таких в народі складена приказка: «йому легше віддатися, ніж пояснити, чому ти цього не хочеш». Втім, бувають в житті моменти, коли спілкування з ними може бути навіть корисно. Наприклад, після образливих зрад з боку інших чоловіків жінці необхідно відсапатися, поряд з людиною, яка абсолютно послідовна і передбачена в між особових стосунках. Принаймні, супутниця може бути впевнена, що не отримає від «зануди» зрадницького удару у спину. Все, що цей чоловік збирається робити, він нескінченно довго обговорює наперед. Аби у жінки вистачило терпіння все це вислухати.

Краватка в горошок або краватку в цятку

Наполегливо прагне до мети. Цей чоловік завжди «готовий до праці і оборони», володіє колосальною працездатністю і чималою самолюбністю. Працювати на одному місці він може, лише якщо зайнятий справою, про яку мріяв все життя. А мріє він зазвичай про самостійність і можливість самому ухвалювати рішення. Чоловік цього типу відрізняється веселою вдачею, життєлюбністю і товариськістю. Тому у нього немає недоліку в подружках. Але якщо він знайшов жінку своєї мрії, то буде їй вірний за будь-яких обставин.

Краватка у смужку

Консерватори. Ці чоловіки дбайливі, коректні і вірні. Але на першому місці в системі їх пріоритетів завжди стоятиме робота. Без успішної кар`єри вони не уявляють свого існування. Схоже, що суворі, строгі лінії і малюнки на краватках магічним чином сприяють концентрації їх уваги на ділових починах, професійних проблемах, серйозних питаннях, допомагають їм планувати кар`єру. Не дарма, мабуть, у всьому світі в ділових колах смугасті краватки вважаються символом і неодмінним атрибутом процвітаючого бізнесмена. Хоча, не виключені проблеми з відчуттям гумору.

Як підібрати краватку до костюма?

— Головне правило при підборі будь-якої краватки: краватка повинна бути на один тон темніша за сорочку і на один тон світліша за костюм. До однотонних сорочок підходять строкаті краватки, до строкатих — однотонні.

— До світлого костюма підійде шовкова краватка з тонкого матеріалу, яскравого забарвлення.

— Якщо ви одягли темну сорочку, то підбирайте краватку до тону костюма.

— До світлої, з візерунками сорочки пов`язують світлу однотонну краватку. До світлої однотонної сорочки відповідно з візерунками краватка.

— До щільних зимових костюмів, темного забарвлення беруть темну щільну краватку.

— До клітчастого костюма беруть однотонні, гладкі краватки.

— Класичний варіант темний костюм з білою сорочкою добре виглядає з сірими, сіро-блакитними краватками.

— Зелені і бежеві краватки відмінно доповнять коричневий костюм з кремовою сорочкою.

Цікава інформація, яку може розповісти краватка про свого господаря.

Узорам, орнаментам, ромбам, трикутникам на краватках надають перевагу скромні чоловіки. Вони спокійні й врівноважені і вважають за краще завжди залишатися непомітними.

Любителів однотонних краваток треба тримати від себе на відстані. Особливо любителів сірих, бежевих і чорних кольорів. Звичайно це нудні, занудні педанти.

Горох і цятки люблять впевнені в собі, амбітні чоловіки, екстраверти і весельчаки.

Консерватори віддають перевагу краваткам в смужку, а неабиякі романтики, улюбленці жінок часто дозволяють собі квітчасті краватки.

Краватки з картинками — вибір непоправних модників, не чужих гламуру та інфантильних чоловіків. Останні ніколи не з`являться в строгому костюмі, але забавляються, ходячи в джинсах, кедах і забавних краватках, які одягають поверх футболки. Такі чоловіки за своєю природою бунтарі, але замкнуті, імпульсивні та легковажні.